Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін

Дата: 26.11.2020 09:54

Щороку з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей ОТГ Асканія-Нова на базі ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія проводяться І (шкільний) та ІІ (районний) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

У жовтні-листопаді 2020 року відбувся І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 15 дисциплін, у яких взяв участь 171 здобувач освіти. За підсумками 39 здобувачів освіти було визнано переможцями. Вони матимуть змогу показати свої знання на ІІ (районному) етапі.

20 листопада 2020 року стартував ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базової дисципліни - географія. На жаль не було заявлено жодного учасника на олімпіади з інформатики, інформаційних технологій та історії.

Високий рівень знань під час ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальної дисципліни - географія показали такі учні:

Скрепець Віра, учениця 9 класу ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія, диплом ІІІ ступеня (вчитель Гуляєва І. Л.);

Синиця Марина, учениця 11 класу ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія, диплом ІІІ ступеня (вчитель Гуляєва І. Л.).

27 листопада 2020 року відбудуться олімпіади з навчальних дисциплін: фізики та біології. Учасникам олімпіади бажаємо успіхів та перемоги!