День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 12:01

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14.02.2021р.

смт.Асканія-Нова

- Інформаційний анонс -  перегляд документального фільму «Афганістан: роки мужності, роки болі».

- Перегляд  альбому «Наші земляки – афганці».

- Привітання Сидорова Богдана воїнів – афганців нашої громади віршом «Хто відповість» М.Малиновського

- Виставка до дня пам'яті воїнів-афганців ( Завідувач бібілотеки Острянська Тетяна, бібілотекар Штанько Тетяна)

13.02.2021р.

С-ще Іллінка