Конкурс для працівників психологічної служби

Дата: 05.11.2020 15:20

Конкурс для працівників психологічної служби

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 червня 2020 року № 802 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» (далі – Конкурс) оголошується І районний етап конкурсу для працівників психологічної служби (практичні психологи, соціальні педагоги) у номінації – «Розвивальні програми» спрямовані на профілактику труднощів у навчанні, вихованні та соціалізації, відхилень у розвитку і поведінці.

Учасником конкурсу може бути як один автор, так і група авторів.

Форма проведення конкурсу – заочна.

До участі у конкурсі допускаються авторські програми, апробовані в закладах освіти та оформлені належним чином.

Учасники конкурсу готують повний комплект матеріалів:

- заявку на участь у конкурсі, зразок якої наведено у додатку 2 Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів "Нові технології у новій школі" затверджений наказом Міністерства освіти і науки України 31 травня 2018 року № 555;

-  авторську програму відповідно до вимог, зазначених у додатку 3 Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів "Нові технології у новій школі" затверджений наказом Міністерства освіти і науки України 31 травня 2018 року № 555;

-  анотацію авторської програми (не більше 4000 знаків, до двох сторінок);

- відгуки керівників закладів освіти, де проходила апробацію програма;

-  матеріали, що демонструють реалізацію програми в закладі освіти (фото, відео, відгуки учасників, публікації в ЗМІ)

На титульній сторінці комплекту конкурсної документації необхідно зазначити:

• вислів "На Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів "Нові технології у новій школі";
  • номінацію;
  • назву програми;
  • прізвище, ім’я, по батькові автора(ів);
  • телефон, електронну адресу.

Технічні вимоги до конкурсних матеріалів заочного етапу:
      Кожна авторська програма оформлюється державною мовою, має бути відредагована, зброшурована (переплетена) та подана на паперовому і електронному носіях (у форматі Microsoft Word, шрифт TimesNewRoman, формат А4, на електронних носіях).

Комплект конкурсних матеріалів необхідно подати до відділу освіти, культури, спорту і туризму Асканія-Нова селищної ради (інспектор з питань освіти Злунікіна Л. П.) до 17 листопада 2020 року для їх вивчення конкурсною комісією та визначення переможця І (районного) етапу конкурсу та здійснення заявки переможця з метою участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу.